Gelecek Program

 
 
Tenet
Tenet

An action epic revolving around international espionage, time travel, and evolution. Possibly about a man trying to prevent World War 3 through time travel and rebirth.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Action Crime Thriller
Süre : 195 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Christopher Nolan
Senaryo : Christopher Nolan
Müzik : Ludwig Göransson
Görüntü Yönetimi : Hoyte Van Hoytema
Kurgu : Jennifer Lame
Sanat Yönetimi : Steve Christensen, Neville Dsouza, Liam Georgensen.
Oyuncular : Elizabeth Debicki, Robert Pattinson, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Michael Caine, Clémence Poésy, Fiona Dourif, John David Washington, Wes Chatham, Himesh Patel, Martin Donovan, Andrew Howard, Dimple Kapadia, Yuri Kolokolnikov, Carina Velva, Jonathan Camp, Katie McCabe, Anthony Molinari, Rich Ceraulo Ko, Mark Krenik, Denzil Smith, Bern Collaço, Trent Buxton, Laurie Shepherd, Ingrid Margus, Alex Wexo, Marcel Saba, Jess Weber, Glenn Lawrence, Kenneth Wolf Andersen Haugen, Julia-Maria Arnolds, Aleksei Podlesnov, Schezaad Ausman.
Yapımcı Firma : Syncopy, Warner Bros. Pictures.
İthalatçı Firma : WB Turkey
İşletmeci Firma : Warner Bros. Turkey
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 26.08.2020
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 17.07.2020 - Amerika Birleşik Devletleri
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt6723592/?ref_=nv_sr_srsg_0
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır