Gelecek Program

Kırmızı Pabuçlar ve 7 Cüceler
Red Shoes and the Seven Dwarfs
Red Shoes And The 7 Dwarfs

Princes who have been turned into Dwarfs seek the red shoes of a lady in order to break the spell, although it will not be easy. A parody with a twist.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Animation Action Adventure
Süre : 92 dakika
Ülke : Güney Kore
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Sung-ho Hong
Senaryo : WoongSub Ahn, Sung-ho Hong, WooChul Jung, ChangWon Kim, WooSuk Yang.
Müzik : Geoff Zanelli
Görüntü Yönetimi : SeonHye Bak
Kurgu : Sean Barrett, Jordan Cox.
Sanat Yönetimi : ChiYeol Jung, SeoKi Lee.
Oyuncular : Seslendirme: Chloë Grace Moretz, Gina Gershon, Patrick Warburton, Jim Rash, Simon Kassianides, Frederik Hamel, Nolan North, Frank Todaro, Ava Kolker, Asher Blinkoff, Juju Journey Brener, Brian T. Delaney, Piotr Michael, Ben Diskin, Kari Wahlgren.
Yapımcı Firma : Locus Creative Studios, Next Entertainment World, Sidus.
İthalatçı Firma : Fabula Films
İşletmeci Firma : Bir Film
İlk hafta lokasyon sayısı : 200
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 13.11.2020
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 25.07.2019 - Güney Kore
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt4429160/?ref_=ttco_co_tt
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır