Gelecek Program

 Blu-Ray,  

Okan Ege Ergüven
 
Şeytanın Kitabı
Şeytanın Kitabı

Şeytanın Kitabı, çıktıkları tatilde sıra dışı olaylara maruz kalan bir ailenin hikayesini konu ediyor. Yazlığa gelmeleri ile garip olaylara şahit olan aile, Defne'nin topraktan çıkardığı böcekleri yemeğe başlamasıyla sarsılır. Başlarına gelen sıra dışı olaylar, Tamer'in geçmişine dönmesine neden olur.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Horror
Süre : 100 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Okan Ege Ergüven
Senaryo : Okan Ege Ergüven
Müzik : Tamer Çıray
Görüntü Yönetimi : Selçuk Ekmekçiler
Kurgu : Ferhat Yüksel
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Engin Yüksel, Rüya Yürüten, Cemre Özgül, Erol Erarslan, Ergin Kılıkçıer, Fatih Doğan, Eyüp Ergüven.
Yapımcı Firma : Kar Film (Kerem Hezer, Hakan Mataracı, Hüsran Mataracı)
İşletmeci Firma : Bir Film
İlk hafta lokasyon sayısı : 100
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 31.12.2021
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 04.09.2020 - Türkiye
Sınıflandırma : 16+
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır