Gelecek Program

 
 
Big Kill Kasabası
Big Kill

A tenderfoot from Philadelphia, two misfit gamblers on the run, and a deadly preacher have a date with destiny in a boom town gone bust called Big Kill. After the death of his wife, Jim, the accountant, has come from the East to join his brother in business. Jake and Travis, two misfit rogues with one foot on each side of the law, have come from the south after being run out of Mexico under a hail of gunfire. What they find in the West is a wild ride, a fight for survival, and a moment of decision that will change them all forever.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Action Western
Süre : 226 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Scott Martin
Senaryo : Scott Martin
Müzik : Kays Al-Atrakchi
Görüntü Yönetimi : Mark Atkins
Kurgu : Scott Martin, Tim Tuchrello.
Sanat Yönetimi : Dawn R. Ferry
Oyuncular : Jason Patric, Lou Diamond Phillips, Christoph Sanders, Scott Martin, Clint Hummel, K.C. Clyde, Stephanie Beran, Elizabeth McLaughlin, Danny Trejo, Michael Paré, Audrey Walters, Jermaine Washington, Dennis LaValle, David Manzanares, Sarah Minnich.
Yapımcı Firma : Archstone Pictures, Independent Studio Services.
İthalatçı Firma : CNS Production
İşletmeci Firma : CJ Entertainment Turkey
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 28.08.2020
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 19.10.2019 - Amerika Birleşik Devletleri
Sınıflandırma :
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt7730102/?ref_=fn_al_tt_1
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır