Gelecek Program

Aslan Krallığı
The Lost Lion Kingdom

Kayıp aslan krallığı tehlikede olduğunda,Samar ve çocukluk arkadaşı sırdaş ve güvenilen yardımcı Tusha,hepsini kurtarmak için uzaya gider.

When the lost lion kingdom is in danger, SAMAR and his childhood confidante and trusted sidekick, TUSHA , head into space to save the them all.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Animation
Süre : 73 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jason Wright
Senaryo : BC Fourteen
Müzik : Amine Nemri
Görüntü Yönetimi : Jennifer Fourteen
Kurgu : Jennifer Fourteen
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Kj Schrock, Sarah Taylor.
Yapımcı Firma : Dream Machine Animation (Jason Wright)
İthalatçı Firma : Vişne Production
İşletmeci Firma : CJ Entertainment Turkey
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 14.08.2020
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 16.07.2019 - Amerika Birleşik Devletleri
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt10187800/?ref_=nv_sr_srsg_0
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır