Gelecek Program

 
 
Şeflerin Şefi
Şeflerin Şefi

Biri Adanalı kebapçı, diğeri Karadenizli Balık restaurantı sahibi olan iki çocukluk arkadaşı olan Halil ile Cemal'in on yıllardır süre gelen kapışması sonunda bir yemek yarışması olan Şeflerin Şefi'ne katılmaları ile başka bir boyuta taşınır. Halil ile Cemal'i yarışmada bekleyen en büyük sürpriz ise ikiliyi farklı bir noktaya taşıyacaktır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Comedy
Süre : 118 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı :
Yönetim : Ahmet Kapucu
Senaryo : Arzu Yurtseven
Müzik : Tuygun Tosunoğlu
Görüntü Yönetimi : Ferhat Özyurt
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Sermiyan Midyat, Ruhi Sarı, Zeynep Gülmez, Hazım Körmükçü, Ayumi Takano, Melih Selçuk, Elvan Albat.
Yapımcı Firma : Klan Film Yapım
İşletmeci Firma : CGVMars
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 19.03.2021
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır