Gelecek Program

 Blu-Ray,  

Doğuş Arslan
 
Paranoid
Paranoid
Paranoid: Everything Wipe from the Beginning

2019’da İstanbul’un ücra bir semtinde bulunan senatoryum da yaşanan çok garip olayları konu almaktadır. Mitat ve Masal isimli iki kişinin iki farklı hikayesini konu alan bu film de Akıl sağlığının ne kadar önemli olduğunu bize her saniyesin de göstermektedir İki karakterin hayatlarının senatoryum da  birleşmesi üzerine Senatoryum da yaşanan tüm garip olaylar Masal’ın çözümlemesi ile son bulur oldukça kan ve işkencenin bulunduğu bu filmde tamamiyle gerçek olaylara dayanmaktadır.
The paranoid is about the experiences of two different characters in a sanatorium located in a remote district of Istanbul.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Thriller
Süre : 117 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Doğuş Arslan
Senaryo : Doğuş Arslan
Müzik : Toprak Kardeşler
Görüntü Yönetimi : Vedat Karadeniz
Kurgu : Yalçın Kaya
Sanat Yönetimi : Yasin Korkmaz
Oyuncular : Emre Tetikel, Meryem Turan, Nurettin Karakoç, Mesut Aslan, Gülşen Sezek, Emre Karaoğlu, İlkin Abaşlıoğlu, Güldeniz Açıkel, Cemre Pelin Ateşoğlu, Doğuş Arslan, Çayan Bektaş.
Yapımcı Firma : Skypic Films
İşletmeci Firma : Skypic Films
İlk hafta lokasyon sayısı : 40
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 31.03.2023
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 11.11.2022 - Türkiye
Sınıflandırma : 18+
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır