Gelecek Program

 
 
Dedemin Gözyaşları
Dedemin Gözyaşları

Henüz bebekken, anne ve babasını trafik kazasında kaybeden Mustafa, küçük ve şirin bir sahil kasabasında dedesi Kemal'in yanında büyük bir sevgiyle büyümektedir. Ne yazık ki, on yaşında yakalandığı Lösemi hastalığı ile hem dedesinin hem mahallelinin desteği ile mücadele eder. Sevginin ve gerçek dostluğun gücünün, dürüstlüğün başrolde olduğu filmde, izleyiciler, hem hüzünlenecek hem de büyük bir duygu yoğunluğu içinde sevdiklerine sahip çıkmanın önemini kavrayacaktır.
Mustafa, who lost his parents in a traffic accident when he was a baby, grows up with his grandfather Kemal in a small and cute seaside town with great love. Unfortunately, he struggles with the leukemia, which he caught at the age of ten, with the support of both his grandfather and the locals. In the movie, in which the power of love and true friendship and honesty are the leading roles, the audience will both be saddened and realize the importance of protecting their loved ones with great emotional intensity.
 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Drama
Süre : 116 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : İhsan Taş
Senaryo : İhsan Taş
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Mustafa Özlüdağ
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Halil Ergün, Ali Kürşat Uzun, Cem Kılıç, Seda Tosun, Turgay Tanülkü, Sinem Yıldırım, Ali İpin, Aliye Uzunatağan, Alif Kaya, Sinan Bengier, Kubilay Eraslan, Eylül Akdağ, Kıvanç Erkan, Elif Güçkınar, Kerem İçyer, Evrim Polat, Emrah Doğan.
Yapımcı Firma : Taş Film, Öndeş (İhsan Taş, Oktay Öndeş)
İşletmeci Firma : CGVMars
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
Sınıflandırma : 10+13A
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır