Gelecek Program

 
 
Bulutların Üstünde
Bulutların Üstünde

Bulutların Üstünde Gökhan bir gazetede muhabir olarak çalışmaktadır. Gökhan yeni bir haber için tek başına yola çıkmıştır. Arabayla uzun bir zaman yol aldıktan sonra Gökhan’ın aracı ıssız ve dağlık bir arazide bozulur.Cep telefonuyla araç servisini çağırmak ister ama telefonunun şarjı biter. Gökhan ıssız ve dağlık bu arazide mahsur kalır: Nereye gideceğini, ne yapacağını bilemeden başka bir aracın geçmesini bekler lakin saatler ilerler ama bu ıssızdan kimse geçmez. Arabasının kaputuna oturmuş dalgın bir vaziyette düşünürken tuhaf bir şey olur; yolda bir adam belirir. Bu adamın adı Barış’tır. Barış omzuna asılı sırt çantasıyla yürüyerek bir yere gitmektedir. Gökhan onu görünce çok sevinir ve adamdan yardım ister. Barış ona yardım etmek istemez ve umursamazca yoluna devam eder. Gökhan şaşırmıştır,adamın önünü keser ve cep telefonunu rica eder ama adam telefon kullanmadığını söyleyip ilerler. Gökhan adamın umursamaz ve kaba davranışlarına sitem eder. Gökhan çok çaresizdir. Güneşin batmakta olduğunu görüp endişelenir, akşam olmaktadır ve Gökhan karanlıktan acayip korkmaktadır. Gökhan kendisinden uzaklaşmakta olan Barış’a son bir umut bakar. Gökhan bir karar vermek zorundadır; ya burada kalıp bir arabanın geçmesini bekleyecek ya da bu tuhaf adamın peşine takılacaktır. Gökhan başka çaresi olmadığını anlayıp bu gizemli ve konuşmayı sevmeyen adamın peşine takılır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Comedy Drama
Süre : 84 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Deniz Çınar
Senaryo : Deniz Çınar
Müzik : Doğan Duru
Görüntü Yönetimi : İsa Toroman
Kurgu : Ferhat Yüksel
Sanat Yönetimi : Selenay Kurt
Oyuncular : Ruhi Sarı, Cemal Hünal, Kerim Aydemir, Gamze Karababa, Özge Aydın.
Yapımcı Firma : Çınar Yapım (Fırathan Çınar)
İşletmeci Firma : TME Films
İlk hafta lokasyon sayısı : 80
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 08.09.2023
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 14.10.2022 - Türkiye
Sınıflandırma : 10+13A
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır