Gelecek Program

 
 
Hazep
Hazep

Hazep Kuran-ı Kerimde de geçen bir cin kabilesidir. İnsanların zihnini bozum onlara musallat olduktan sonra onları intihara teşfik etmektedir. Mikail Abisinin yaptığı büyü yüzünden yaşan aksiliklerin doğurduğu durumdan kaynaklı bütün suçu üstüne alıp ceza evine girmiştir. Çıktıktan sonra karısının vefat ettğini öğrenen Mikail hüküm yediği için iş bulamaz ve kendi evlerinin bır kısımını gassilhane yaparak para kazamaktadır. Hayatta bir kızı ve abisi kalan Mikail yaptığı işi çok isteyerek değil mecburiyetten yapmaktadır. Abisinin büyü işlerine devam etmesi Mikail kızdırmakta ve bunun yüzünden çok kez abisiyle karşı karşıya gelmektedir. Bu aralarda rüyalar gören Mikail ilk başta önemsemesede sonradan aslında o rüyaların kendisine gerçeği yanssıttığını anlamaktadır. Karısının ölüm nedeni araştıran Mikail kendisi ile ilgili bir çok gerçeğide öğrenir. Bu gerçekler onu ne kadar üzsede kızının hayatını kurtarmak için bu gerçekler ile yüzleşmeye devam eder. Yaşanan tüm sıkıtınlardan ölen karısının ona gösterdiği yolu izleyerek bulacaktır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror
Süre :
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Doğuş Arslan
Senaryo :
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Cemal Aşkın Alpçetin, Doğuş Aslan, Arzu Özçamlıer, Belma Marangoz.
Yapımcı Firma : Nazin Medya (Mustafa Nebi Filik, Mehmet Sait Aydın)
İşletmeci Firma : Skypic Films
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 30.06.2023
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır