Gelecek Program

 
 
İntikam Oyunları
İntikam Oyunları

Yıllar önce,daha küçük yaşta,ülkenin en büyük mafya baronları tarafından babası gözleri önünde öldürülen Ümit yakınları tarafından yurt dışına kaçırılır. Ancak intikam ateşiyle büyüyen Ümit yıllar sonra geri döner.Dünyanın en önemli 'hacker'larından biri olmuştur ve akıl almaz sürükleyicilikteki aksiyon dolu savaşıyla babasını öldürenlerden teker teker intikamını almaya başlar.Ancak onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Drama Action
Süre :
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Servet Aksoy
Senaryo : Servet Aksoy, Reyber Karacan.
Müzik : Mustafa Arapoğlu
Görüntü Yönetimi : Buğra Kekik
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Barış Küçükgüler, Cansu Kanlıkaya, Mehmet Çepiç, Wilma Elles, Turgay Tanülkü, Emin Olcay, Turan Güneş, Sefa Zengin, Muhammed Cangören, Nevin Efe, Murat Parasayar, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Tolga Yüce, Nilay Toprak, Altuğ Seçkiner, Tuğba Özay, Selahattin Taşdöğen, Naci Taşdöğen.
Yapımcı Firma : Zeki Sincar Production
İşletmeci Firma : CGVMars
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 21.04.2023
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır