Gelecek Program

 
 
Hükümet Bey
Hükümet Bey

Yönetmen Mehmet hayalini kurduğu ve senaryosunu yazdığı korku filmi “Cin Başka Peri Başka’ adlı sinema filmini çekmeye karar verir bütçe ve ekip oldukça kısıtlıdır. Ama o bu o hayalinden vazgeçmez Urfa Halfeti’ye film çekmeye gider. Urfa Halfeti’de üç eşi olan Hükümet bey, köyüne film çekmeye gelen artist Fadile’ye platonik aşıktır. Hiç ummadığı anda köyüne film çekimine gelen Fadile’yle karşılaşan Hükümet bey aşkını Fadile’ye ilan eder. Dördüncü eş yapmak isterken başından geçen trajikomik olayları izleriz.?

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Comedy
Süre :
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Fatih Yıldırım
Senaryo : Fatih Yıldırım
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Erkan Bektaş, Ayhan Taş, Arzu Yanardağ, Metin Keçeci, Ferdi Akarnur, Selahattin Taşdöğen, Cüneyt Özen.
Yapımcı Firma : Emircan Yapım
İşletmeci Firma : CGVMars
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 12.05.2023
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
Sınıflandırma : 13+
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır