Gelecek Program

 
 
Mesaj İletildi
Mesaj İletildi

Bir grup genç boş bir arsada saklambaç oynarken arkadaşları Seda’nın feci bir şekilde yanarak ölümüne sebep olur. Seda’nın grubun gözdesi olan Barış ile yakın arkadaş olması başta Simay olmak üzere diğerlerinin pek hoşuna gitmez. Çünkü Seda sakat ve acizdir. Barış’ı hak eden Simay’dır. Aradan 12 yıl geçer. Seda’nın hayaleti bunların aynı evde buluşacağı akşam ortaya çıkar. O ev Seda’nın yandığı kulübenin olduğu arsa üzerine yapılmıştır. Kendisine yardım etmedikleri gibi ölümünü telefon kamerası ile görüntüleyen bu arkadaşlarını yine telefonlarına gönderdiği mesaj ile kendisini hatırlatır. Mesajı alan kişi için geri sayım başlar ya ölecek ya da sevdiği kişileri öldürecektir.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * :
Süre :
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Bülent Orçin
Senaryo :
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Belgin Ekin, Sinan Kayabaşı, Belma Mamati, Mustafa Zeren.
Yapımcı Firma : Orçin Yapım
İşletmeci Firma : CGVMars
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 08.09.2023
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır