Gelecek Program

 

Thomas Bezucha
 
Monte Carlo
Monte Carlo
Genç bir kadın, huysuz üvey kız kardeşi ve en yakın arkadaşı, birikimlerini uzun süredir hayal ettikleri ve tam bir hayal kırıklığı olan Paris seyahati için kullanırlar. Bu kötü tura ara vermek için lüks bir otele giderler ve aralarından bir tanesi şımarık bir İngiliz saray soylusu zannedilir. Gerçek kimliklerini açığa çıkarmaya fırsatları olmadan Monte Carlo\'daki tatillerinde büyük macera yaşarlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2011
Tarz * : Adventure Comedy Romance
Süre : 109 dakika
Ülke : ABD Macaristan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Thomas Bezucha
Senaryo : Thomas Bezucha, April Blair, Maria Maggenti, Kelly Bowe.
Müzik : Michael Giacchino
Görüntü Yönetimi : Jonathan Brown
Kurgu : Jeffrey Ford
Sanat Yönetimi : Ray Chan, Mónika Esztán.
Oyuncular : Selena Gomez, Katie Cassidy, Leighton Meester, Cory Monteith, Andie MacDowell, Brett Cullen, Amanda Fairbank-Hynes, Joe Camp III, Luke Bracey, Valérie Lemercier, Franck de la Personne, Máté Haumann, István Göz, Attila Árpa, Joël Lefrançois, Virág Bárány, Shay Cunliffe, Barna Illyés, Dániel Mogács, Gábor Nagypál, Matt Devere, Pierre Boulanger, Christophe Malavoy, Catherine Tate, Giulio Berruti, Bruno Abraham-Kremer, Arnaud Aldigé, Antal Leisen, Richard Rifkin, Sophie Thompson.
Yapımcı Firma : Fox 2000 Pictures, Blossom Films, Mid Atlantic Films, New Regency Pictures, Regency Enterprises, Walden Media.
İthalatçı Firma : Tiglon
İşletmeci Firma : Tiglon
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 01.07.2011 - ABD
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır