Gelecek Program

 
 
Günah Şeytanın Oğlu
Günah Şeytanın Oğlu

Şeytanla büyücü bir kadından doğan bir yaratık karanlık bir mahsende zincirlere bağlı yaşarken, zincirlerinden kurtulan yaratığın köydeki vahşi yaşamını ve katliamlarını anlatıyor.
A creature born of a devil and a sorceress lives in chains in a dark cellar, while the creature that is freed from its chains recounts the wilderness and massacres in the village.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror Thriller
Süre :
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ömer Korkmaz
Senaryo : Serdar Akdeniz
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Vedat Karadeniz
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Nurettin Karakoç, Simay Antepli, Adel Attar, Tuğçe Görücü, Fırat Tosun, Mustafa Yaray, Sedat Demir, Narşin Pakhanad, Musa Korkmaz.
Yapımcı Firma : Nazin Medya (Mustafa Nebi Filik, Mehmet Sait Aydın)
İşletmeci Firma : Skypic Films
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 11.10.2024
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
Sınıflandırma : 13+
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır