Gelecek Program

 

Craig Brewer
 
Footloose
Footloose
Yazar/Yönetmen Craig Brewer 1984 yılının sevilen klasik filmi ”Footloose”u yeniden vizyona getiriyor. Ren MacCormack (Kenny Wormald) Boston’dan küçük bir güney kasabası olan Bomont’a yerleşince büyük bir kültür şokuyla karşılaşır. Birkaç sene önce topluluk, bir gece eğlencesinde 5 gencin ölmesiyle sonuçlanan trajik bir kaza ile sarsılır. Bomont meclisi üyeleri ve Aziz Reverend Shaw Moore (Dennis Quaid), çareyi yüksek sesli müziği ve dans etmeyi yasaklamakta bulur.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2011
Tarz * : Comedy Drama Musical
Süre :
Ülke : ABD
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Craig Brewer
Senaryo : Craig Brewer, Dean Pitchford.
Müzik : Deborah Lurie
Görüntü Yönetimi : Amy Vincent
Kurgu : Billy Fox
Sanat Yönetimi : Chris Cornwell
Oyuncular : Kenny Wormald, Julianne Hough, Dennis Quaid, Ziah Colon, Ray McKinnon, Miles Teller, Ser'Darius William Blain, Patrick John Flueger, Andie MacDowell, Maggie Elizabeth Jones, Jayson Warner Smith, Mary-Charles Jones, Josh Warren, Corey Flaspoehler, Brett Rice, Patricia French, Anessa Ramsey, Claude Phillips, Clayton Landey, L. Warren Young, John Still, Frank Hoyt Taylor, Jason Ferguson, Clay Chappell, Tony Vaughn, Sandra Ellis Lafferty, Brian F. Durkin, D. Dylan Schettina, Staley Colvert, Daniel Burnley.
Yapımcı Firma : Paramount Pictures, Dylan Sellers Productions, MTV Films, Spyglass Entertainment, Weston Pictures.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
İşletmeci Firma : UIP Turkey
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : 24.11.2011
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 13.10.2011 - Portekiz
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır