Gelecek Program

 
 
Katala: Oyun Gecesi
Katala: Oyun Gecesi
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 79 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Şiar Zaim
Senaryo : Şiar Zaim
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Üniversitenin popüler cheerleader takımı yarışmaya hazırlanmaktadır. Takımın gözde dört kızı hafta sonunu geçirmek üzere gözlerden uzak göl evine tatile giderler. Burda kendilerini seri bir katille evde ve bir oyun icin mahsur kalmış halde bulurlar. Çünkü bu ruhani seri katil birer birer hepsini avlayacaktır! Onların en buyuk hatası yüz yıllar önce yasayan ve dehşet saçan bu ruhani seri katili cağırmaktı! Kızların eğlenceli ruh çağırma seansı bir anda dehşet verici bir hal alır. Katala denilen katil korkunç cinayetlerine kaldığı yerden devam eder. Ceren ve arkadaşları yaptıkları hatanın ölümcül bedeliyle yüzleşmek zorunda kalmışlardır. Hayatlarını kurtarmak için kaçtıklarında ise belanın daha yeni başladığının farkında değildirler.
Yapımcı Firma : Asuman Zaim
İşletmeci Firma : MC Film Dağıtım
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 01.03.2024
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır