Gelecek Program

 
 
Sitare: Cin Kraliçesi
Sitare: Cin Kraliçesi

Rıdvan yıllar önce şeytana kurban edilen babasının intikamını almak için plan yapar, fakat başına hiç hesapta olmayan işler gelir. Plana dahil ettiği herkes hayatını kaybeder, Rıdvan şeytandan korunmak için tılsımlı sözler sayesinde kurtulur ve yardım istemek için okuldan yakın bir öğretmeninin yanına gider ve olayları farklı anlatıp kendisini aklamak ister Fakat Rıdvan’ın hiç beklemediği biri, bir anda bütün foyalarını ortaya çıkarır.
Rıdvan plans to avenge the death of his father, who was sacrificed to the devil years ago, but unexpected things happen to him. Everyone he included in the plan loses their lives, Rıdvan is saved by using talismans to protect himself from the devil, and he goes to a close teacher from school to ask for help and wants to explain the events differently and justify himself. But someone that Rıdvan never expected suddenly reveals all his lies.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror
Süre : 87 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Gökhan Aksu
Senaryo : Gökhan Aksu
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Sait Beşli
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Veysel Çukur, Oğuz Serin, Uğur Yaprak, Rabia Önal, Şükran Çağman, Ali Biber, Gökhan Aksu, Engin Aksu, Naz Aksu, Ertan Güntav, Belinda Gizem Dursun, Yunus Padir, Burhan Sözen, Muhammet Pertek, Sıla Diren Göktürk, Hasan Bademli, Turan Yürekli.
Yapımcı Firma : Çukur Film
İşletmeci Firma : MC Film Dağıtım
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır