Gelecek Program

Yarışçılar: Büyük Hesaplaşma
Reon-ning-maen: ri-ben-jyeo-seu
Running Man: Revengers

Her yıl düzenlenen 'Koşan Adam' yarışmasında internet yayıncısı Pangpang oyuncularla röportaj yapıyor ve onlara, kullanıcısını dünyanın mutlak hükümdarı haline getirebilecek efsanevi 'Süper Kemer'i anlatıyor! Yarışçılardan Zürafa Lonky, Süper Kemer’i almak için sabah erkenden gizlice dışarı çıkar, ancak diğerlerinin de aynı fikirde olduğunu görünce şok olur. Yarışçılar Pangpang'ın zorluklarıyla mücadele ederken bencil davranmaları ve açgözlülükleri arkadaşlıklarının çatlamasına neden olur ki bu da Pangpang'ın şovu için büyük bir malzeme olur. Burada merak edilen soru Süper Kemer’i ele geçirecek Yüce Kralın arkadaşlığa ihtiyacı olacak mıdır? Çocuklara arkadaşlık, dostluk ve rekabetin ne demek olduğu ile ilgili eşsiz dersler verecek film yakında sadece sinemalarda…On the eve of the annual Running Man competition, the players race against one another through a series of challenges to obtain the 'Super Belt,' a legendary item which make its wearer absolute ruler of the world.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Animation Adventure Comedy
Süre : 75 dakika
Ülke : Güney Kore
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Young Sik Uhm, DaHee Kim.
Senaryo :
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : .
Yapımcı Firma :
İthalatçı Firma :
İşletmeci Firma : CGVMars
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 16.08.2024
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 16.11.2023 - Singapur
Sınıflandırma : 6+
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır