Gelecek Program

 
 
Back to Black
Back to Black

Amy Winehouse'un şöhrete erken yükselişinin ve çığır açan albümü Back to Black'in yapımının olağanüstü hikayesi. Amy'nin bakış açısından anlatılan ve onun son derece kişisel şarkı sözlerinden ilham alan film, olağanüstü olayların ardındaki dikkat çekici kadını ve tüm zamanların en efsanevi albümlerinden birinin merkezindeki çalkantılı ilişkiyi takip ediyor.
The life and music of Amy Winehouse, through the journey of adolescence to adulthood and the creation of one of the best-selling albums of our time.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Biography Drama Music
Süre : 122 dakika
Ülke : Fransa Birleşik Krallık Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Sam Taylor-Johnson
Senaryo : Matt Greenhalgh
Müzik : Nick Cave, Warren Ellis.
Görüntü Yönetimi : Polly Morgan
Kurgu : Laurence Johnson, Martin Walsh.
Sanat Yönetimi : Sarah Greenwood, Alex Bowens, Joe Howard.
Oyuncular : Marisa Abela, Jack O'Connell, Eddie Marsan, Lesley Manville, Therica Wilson-Read, Juliet Cowan, Bronson Webb, Harley Bird, Ansu Kabia, Sam Buchanan, Amrou Al-Kadhi, Matilda Thorpe, Pete Lee-Wilson, Daniel Fearn, Pierre Bergman, Colin Mace, Tim Treloar, Michael S. Siegel, Ryan O'Doherty, Jasmine Kerr, Christos Lawton, Dywayne Thomas, Tyler Valerie, Francesca Henry, Anna Darvas.
Yapımcı Firma : StudioCanal, Monumental Pictures.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
İşletmeci Firma : UIP Turkey
İlk hafta lokasyon sayısı : 250
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 03.05.2024
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 11.04.2024 - Arjantin
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır