Gelecek Program

 
 
Ahbar
Ahbar

Esma ve özgür telefonda konuşuyorlardır, o sırada Esma’nın aklına gelen tatil fikri ile arkadaşlarına haber verip bir yolculuğa çıkmak için hazırlanmaya başlarlar. Bu yolculuğa sıcak bakmayan özgür ise sadece ilişkisi için kabul ettiğini ve bu yolculuğun onu rahatlatacağını düşünerek hazırlıklara koyulur. Hazırlıklar sonucunda araba ile mert ve aylayı alıp yola çıkarlar. Yolda Özgür ve Esma kendi aralarında sert sürtüşmeler yaşayıp tartışma sonucunda bir benzinlikte dururlar. Benzinci benzini verdikten sonra yolcu eder ve gözleri kırmızı şekilde tebessüm eder. Sessizce yola koyulurlar ve arabada kimse konuşmamaktadır. Bir anda seyir halindeki araç stop eder ve hepsi araçtan inip ne olduğunu anlamaya çalışırken çekici çağırmaktan başka şansları olmadıklarını anlayıp çekici çağırırlar. O esnada Cemal usta araç tamir etmektedir. Çekici ile gelen araç ve içerisindeki kişiler Cemal ustanın atölyesine inerler hep beraber. Cemal ustanın atölyesinde başlarına kötü olay gelir ve Cemal usta aslında üç harfli varlıkların aracısıdır. Cemal usta her zaman ki gibi sahiplerine insan bağışlar ve müşteri olarak yanlarına gelenleri öldürür.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 80 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Recep Fakiroğlu
Senaryo : Recep Fakiroğlu
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Muhammet Devecioğlu
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Kadir Pınarbaşı, Buse Pehlivan, Furkan Yenice, Yağmur Gezer; Ekrem Köz, Hayrettin Özdemir.
Yapımcı Firma : Sofa Sanat
İşletmeci Firma : CGVMars
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 26.07.2024
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır