Gelecek Program

 

Tom Vaughan
 
So Undercover
So Undercover
Molly okulu bırakıp babasının özel dedektiflik şirketinde çalışmaktadır. Bir gün FBI ‘ın ona gizli bir görev teklif etmesiyle bütün hayatı değişir. Kendini birden üniversite hayatında bulur. Görevi; babası, tehlikeli adamlara karşı ifade verecek olan yurt arkadaşı Alex Patrone’yi korumak olacaktır. Bugüne kadar okuldan uzak kalmış ve kaba bir görünümü olan Molly için bu iş sandığı kadar kolay olmayacaktır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2012
Tarz * : Action Comedy
Süre :
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tom Vaughan
Senaryo : Steven Pearl, Allan Loeb.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Denis Lenoir
Kurgu : Michael Berenbaum, Wendy Greene Bricmont.
Sanat Yönetimi : Jason Baldwin Stewart
Oyuncular : Miley Cyrus, Alexis Knapp, Joshua Bowman, Megan Park, Autumn Reeser, Jeremy Piven, Matthew Settle, Mike O'Malley, Kelly Osbourne, Andrea Frankle , Eloise Mumford, Lauren McKnight, Brittney Alger, Cameron Deane Stewart, Ric Reitz, Randal Reeder, J. Omar Castro, Elton LeBlanc, Phil Austin, Cynthia LeBlanc, Stephen Warren, Jimmy Lee Jr., Alice Ford, David Lee Valle, Leticia Jimenez, Danielle Greenup, Blain Sanchez, Lawrence LeJohn, Jessica Poumaroux, Felder Charbonnet.
Yapımcı Firma : Scarlet Fire Entertainment, Bluefin Productions, Crystal City Entertainment, Exclusive Media Group.
İthalatçı Firma :
İşletmeci Firma : Medyavizyon
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 05.10.2012 - Amerika Birleşik Devletleri
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır