Haftanın Yeni Filmleri 08.02.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 19.09.2018 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Jacques Audiard
 

 

Sisters Biraderler
The Sisters Brothers

1850'lerin Oregon'unda geçen The Sisters Brothers, iki farklı doğaya sahip yörenin şöhretli tetikçileri Eli ve Charlie Sisters kardeşlerin Commodore'dan aldıkları emir doğrultusunda Hermann Kermit'in peşine düşerek onu öldürmeye çalışmalarını konu ediniyor. Patrick DeWitt'in Sisters Kardeşler kitabından uyarlanan The Sisters Brothers'ın yönetmen koltuğunda Jacques Audiard otururken başrollerini John C. Reilly ve Joaquin Phoenix paylaşıyor.

In 1850s Oregon, a gold prospector is chased by the infamous duo of assassins, the Sisters brothers.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Adventure Comedy Crime
Süre : 121 dakika
Ülke : Fransa İspanya Romanya Amerika Birleşik Devletleri Belçika
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jacques Audiard
Senaryo : Jacques Audiard, Thomas Bidegain.
Müzik : Alexandre Desplat
Görüntü Yönetimi : Benoît Debie
Kurgu : Juliette Welfling
Sanat Yönetimi : Antonio Calvo-Dominguez, Dominique Moisan, Serban Porupca.
Oyuncular : John C. Reilly, Joaquin Phoenix, Jake Gyllenhaal, Riz Ahmed, Rebecca Root, Allison Tolman, Rutger Hauer, Carol Kane, Zac Abbott, David Gasman, Philip Rosch, Creed Bratton, Lenuta Bala, Jochen Hägele, Eric Colvin, Ian Reddington, Aldo Maland, Theo Exarchopoulos.
Yapımcı Firma : Why Not Productions
İthalatçı Firma : Chantier Film
Dağıtımcı Firma : Chantier Film
Sınıflandırma : 15+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır