Haftanın Yeni Filmleri 15.02.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.02.2019 - Hong Kong)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajImaxAtmosD-BoxScreen X4DX,  

James Cameron, Robert Rodriguez.
 

 

Alita: Savaş Meleği
Alita: Battle Angle

Alita, kim olduğunu veya nereden geldiğini bilmediği bir halde tanımadığı bi gelecekte uyanır. Şefkatli bir doktor olan Ido onu yanına alır ve cyborg görüntüsünün altında olağanüstü bir geçmişe sahip genç bir kadının kalbi ve ruhu olduğunu fark eder. Alita yeni hayatına alışmaya çalışırken, Doktor Ido da onu gizemli geçmişinden korumaya çalışır. Yeni arkadaşı Hugo ise Alita’nın anılarını tetiklemesine yardımcı olmak ister. Bu sırada şehri yöneten tehlikeli ve yozlaşmış güçler Alita’nın peşine düşer. Eşi benzeri görülmemiş dövüş yeteneklerine sahip olduğunu fark eden Alita, geçmişine dair bir ipucu elde edecektir. Tehlikeli insanlarla karşı karşıya olan Alita; arkadaşlarının, ailesinin ve dünyasının kurtarılmasında kilit rol oynayacaktır.

A deactivated female cyborg is revived, but cannot remember anything of her past life and goes on a quest to find out who she is.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Action Adventure Romance
Süre : 122 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Kanada Arjantin
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Robert Rodriguez
Senaryo : James Cameron, Laeta Kalogridis, Robert Rodriguez.
Müzik : Junkie XL
Görüntü Yönetimi : Bill Pope
Kurgu : Stephen E. Rivkin
Sanat Yönetimi : Jeff B. Adams Jr., Paul Alix.
Oyuncular : Jennifer Connelly, Lana Condor, Eiza González, Rosa Salazar, Christoph Waltz, Ed Skrein, Michelle Rodriguez, Casper Van Dien, Mahershala Ali, Jackie Earle Haley, Jeff Fahey, Derek Mears, Elle LaMont, Sam Medina, Jorge Lendeborg Jr., Keean Johnson, Idara Victor, Marko Zaror, Amanda Marie Wilkinson, Jorge A. Jimenez, Rachel Prieto, Derrick Gilbert, Billy Blair, Keil Oakley Zepernick, Leonard Wu, Alex Nicole McConnell, Heath Young, Alan Nguyen, Neal Kodinsky, Rick Lee, Michael Love Toliver, Darcel Danielle, Charlotte Delaney Riggs, Tristan Riggs, Lauren Montemayor.
Yapımcı Firma : Twentieth Century Fox, Lightstorm Entertainment, Troublemaker Studios.
İthalatçı Firma : The Moments Entertainment / TME
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma : 13+ 15A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır