Haftanın Yeni Filmleri 22.02.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.12.2018 - Estonya)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe Dublaj,  

Aleksey Tsitsilin
 

 

Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna
Snezhnaya koroleva. Zazerkale
Snow Queen 4

Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna (Orijinal adıyla Snezhnaya koroleva. Zazerkale), sihirli dünyayı kurtarmaya çalışan Gerda’nın macerasını konu ediyor. Kral Harald, büyük bir tehlikeye neden olmuştur. Yaptığı bir plan, sihrin dünya üzerinden silinmesine, sihirbazların kaçmasına neden olur. Kral Harald, sadece sihir yetenekleri olanların geçebileceği bir kapı olan “Sihirli Ayna”yı kullanarak insanları kandırmıştır. Bunu öğrenen Gerda, Aynalar Diyarı’na geçerek Harald’ın planını engellemeye karar verir. Ancak büyük bir sorunu vardır. Aynalar Diyarı’na, sadece sihir yeteneği olanlar gidebilmektedir ve ailesinde tek sihir yeteneği olmayan kişi Gerda’dır. Harald’ı engellemek, ailesini ve büyülü dünyayı kurtarmak için elinden bir şey gelmeyen Gerda, kendisini işe yaramaz biri olarak hissetmeye başlar. Tam da bu sırada, hiç ummayacağı bir kişi Gerda’ya yardım edecektir. Eski bir düşmanı olan Karlar Kraliçesi’nin yardımı sayesinde harekete geçen Gerda, yakın dostları ile birlikte macera dolu bir yolculuğa koyulur.

A powerful king nearly lost his family due to the Snow Queen's evil deeds. He finds a way to ban all the magic from the world - all the possessors of magic powers are now trapped in Mirrorlands. The only one who can stop him and keep the fairy-tale in our world is Gerda - as her own biggest power is not magic but her faith in kindness and friendship. In Gerda's new adventures, she will be helped by trolls, pirates and even the Snow Queen herself.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Animation Adventure Comedy
Süre : 80 dakika
Ülke : Rusya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Robert Lence, Aleksey Tsitsilin.
Senaryo : Andrey Korenkov, Robert Lence, Vladimir Nikolaev, Aleksey Tsitsilin, Aleksey Zamyslov.
Müzik : Fabrizio Mancinelli
Görüntü Yönetimi : Andrey Korenkov
Kurgu : Jonathan Canales Kapustín
Sanat Yönetimi : Aleksey Lyamkin
Oyuncular : Seslendirme: Leandro Adeodato, Syed Sohail Akhtar, Giuliana Bindi, Tim Birks, Lina Ivanov, Vladimir Zaitsev, Olga Zubkova.
Yapımcı Firma : Central Partnership, Soyuzmultfilm, Wizart Animation.
İthalatçı Firma : BG Film
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 7A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır