Haftanın Yeni Filmleri 01.03.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.03.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Şenol Sönmez
 

 

Öldür Beni Sevgilim
Öldür Beni Sevgilim

Milli Piyango'dan çıkan ikramiye evliliği kurtarabilir mi? Artık heyecanı bitmiş bir evliliği piyangodan çıkan para kurtarabilir mi yoksa bu para o evliliğin sonu mu olur? Demet ve Okan bu sorunun yanıtını arıyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Romantic Comedy
Süre : 104 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Şenol Sönmez
Senaryo : Murat Dişli
Müzik : Jinjle Jungle
Görüntü Yönetimi : Tayfun Çetindağ
Kurgu : Erhan Özen
Sanat Yönetimi : Nilgün Nalçacı
Oyuncular : Murat Boz, Seda Bakan, Açelya Topaloğlu, Özgür Emre Yıldırım, Seda Güven, Yosi Mizrahi, Dilşad Şimşek, Ali Yoğurtçuoğlu.
Yapımcı Firma : BKM (Necati Akpınar)
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma : 7+ 13A
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır