Haftanın Yeni Filmleri 01.03.2019

» Sinemalar ve Seanslar
 

Michael Şahin Derun
 

 

Yalan Dolan
Yalan Dolan

Çılgın bir ekibin, sistemin hatalarını kullanarak hedefine ulaşması ne kadar zor olabilir? Kusursuz bir plan ve hepsi birbirinden çılgın bir ekip bir araya gelir! Yalan Dolan, altı arkadaşın banka soygunu yapma ve sistemle hesaplaşma maceralarını konu ediniyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Comedy
Süre : 85 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Michael Şahin Derun
Senaryo : Michael Şahin Derun
Müzik : Derya Kadayıfçı
Görüntü Yönetimi : Seyhan Bilir
Kurgu : Çağdaş Sercan
Sanat Yönetimi : Caner Savaş
Oyuncular : Burcu Binici, Kenan Bal, Şafak Sezer, Çetin Altay, Esma Soysal, Özcan Varaylı, Erol Yavan, Necip Okutan, Aziz Şukla, Rıza Gülmez, Yıldıım Öcek, Başak Aslı Koşucu, Umut Aksoy, Hakan Eksen, İlhan Karamanoğulları, Aslı Altaylar,Yücel Kaçmaz, Enver Akbaş.
Yapımcı Firma : Eser Film (Burhan Asaf Şafak)
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır