Haftanın Yeni Filmleri 12.04.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.04.2019 - Arjantin)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Jenny Gage
 

 

After
After

Anna Todd’un aynı isimli romanından uyarlama olan “After” ilk olarak 2013 yılında Wattpad platformundan milyonlarca okura ulaştı. Ardından toplam 5 farklı seriye dönüşen ve dünya çapında ün kazanan "After", Hardin Scott ve Tessa Young adlı iki gencin arasındaki ilişkiyi şimdi de sinemaya taşıyor.

A young woman falls for a guy with a dark secret and the two embark on a rocky relationship. Based on the novel by Anna Todd.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Drama Romance
Süre : 105 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jenny Gage
Senaryo : Susan McMartin, Anna Todd.
Müzik : Justin Caine Burnett
Görüntü Yönetimi : Tom Betterton, Adam Silver.
Kurgu : Michelle Harrison
Sanat Yönetimi : Lynne Mitchell, Rusty Smith.
Oyuncular : Hero Fiennes Tiffin, Josephine Langford, Selma Blair, Jennifer Beals, Meadow Williams, Peter Gallagher, Pia Mia, Inanna Sarkis, Samuel Larsen, Dylan Arnold, Swen Temmel, Rebecca Lee Robertson, Shane Paul McGhie, Khadijha Red Thunder, Donald K. Overstreet, Chris Kontopidis, Sarah Jorge León, Laura Distin.
Yapımcı Firma : CalMaple, Wattpad, Diamond Film Productions, Voltage Pictures, Offspring Entertainment.
İthalatçı Firma : Chantier Film
Dağıtımcı Firma : Chantier Film
Sınıflandırma : 15+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır