Haftanın Yeni Filmleri 19.04.2019

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Tony Oliver
 

 

Neredesin? Hello Kitty
Hello Kitty

https://sanriodigital.com/products/hello-kitty-online

2014 yılında kırkıncı doğum gününü kutlayan Hello Kitty kırk beşinci yaş gününü Türkiye’de ve Dünya’da kutluyor.Bir dünya fenomeni olan Neredesin? Hello Kitty adlı animasyon filmi 19 Nisan 2019'da sinemalarda olacak. Hello Kitty animasyonu, Hello Kitty ve arkadaşlarının maceralarını bu kez perdeye yansıtıyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Animation
Süre : 74 dakika
Ülke : Japonya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tony Oliver
Senaryo : Yuko Shimizu
Müzik : Jeremy Sweet
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Doruk Ordu, Simge Nalbant, Nazlı Uğurtaş, Erdem Çalışkan, Özlem Turay, İrem Candar.
Yapımcı Firma : Sanrio Digital
İthalatçı Firma : Vişne Production
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma : Genel
Editör : (1/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır