Haftanın Yeni Filmleri 19.04.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 19.04.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Emre Çaltılı
 

 

Hayatta Olmaz
Hayatta Olmaz

Hayatta Olmaz, bir birinden farklı karakterde ki üç çocukluk arkadaşı olan gösteriş meraklısı Emin, fırıldak Arif ve saf Hayrani’nin eğlenceli hikayesidir. Büyük bir çoğunluğu Konya ve Afyon’da geçen filmde karakterlerin ‘’Hayatta Olmaz’’ dedikleri her şey hemen o an gerçekleşir, böylece karakterler eğlence dolu serüvene dahil olurlar ve başlarına gelmesinden korktukları olaylar zinciri içinde bulurlar kendilerini.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Comedy
Süre : 97 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Emre Çaltılı
Senaryo : Emre Çaltılı
Müzik : Serkan Alkan, Erhan Uslu.
Görüntü Yönetimi : İbrahim Çaltılı
Kurgu : Mevlüt Taşçı
Sanat Yönetimi : Adalı Aksoy
Oyuncular : Ceyhun Fersoy, İnan Ulaş Torun, Ceyhun Yılmaz, Tuğba Melis Türk, Emre Çaltılı, Selin Sezgin, Nurullah Çelebi, Emir Han Özcan, Muhittin Korkmaz, Derya Şen, Sennur Nogaylar, Yüksel Güçlü, Sabahat Adalar.
Yapımcı Firma : EMR Medya Yapımcılık (Emirhan Özcan, Emre Çaltılı)
Dağıtımcı Firma : STL3 Dağıtım
Sınıflandırma : 7+ 13A
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır