Haftanın Yeni Filmleri 26.04.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 13.02.2019 - Hollanda)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe Dublaj,  

Vincent Kesteloot
 

 

Corgi - Kraliyet Afacanları
Queen’s Corgi

Corgi Rex, Kraliçe Elizabeth’in bir numaralı dostudur. Resimleri fincanlarda, şapkalarda ve hatta trenlerin üzerinde olan bu ünlü ve soylu Corgi Majestelerinin izini kaybeder. Kendisini tehlikeli bir dövüş kulübünün bulunduğu barınakta bulan Corgi, bu macerasında arkadaşlığı, aşkı ve en önemlisi kim olduğunu keşfeder.

"The Queen's Corgi" is about the adventure of Rex, the British monarch's most beloved dog, who loses track of his mistress and stumbles across a clan with dogs of all kinds confronting and fighting each other. During his epic journey to return to the queen, Rex falls in love and discovers his true self.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tür * : Animation
Süre : 86 dakika
Ülke : Belçika
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Vincent Kesteloot, Ben Stassen.
Senaryo : Rob Sprackling, Johnny Smith.
Müzik : Ramin Djawadi
Görüntü Yönetimi : Stephen Coleman, Jean-Stephane Garbe.
Kurgu : Vincent Kesteloot
Sanat Yönetimi : Alexandre Blain, Sylvie Lacroix.
Oyuncular : Seslendirme: Jack Whitehall, Julie Walters, Tom Courtenay, Jon Culshaw, Jamal Fahim, Kulvinder Ghir, Sarah Hadland, Timothy Christian Jansen, Matt Lucas, Colin McFarlane, Iain McKee.
Yapımcı Firma : Belga Productions, nWave Pictures.
İthalatçı Firma : Moviebox
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma :
Editör : (7/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt6563576/?ref_=fn_al_tt_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır