Haftanın Yeni Filmleri 26.04.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.04.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Tarık Aktaş
 

 

Nebula
Nebula
Dead Horse Nebula

Bu anı benim mi yoksa babamın mı pek emin değilim. Babamın babası da anlatmış olabilir ya da babasının kız kardeşi. Ölü bir at, bacakları göğe ulaşmaya çalışırcasına sırtüstü uzanmış. Küçük bir çocuğun sopayla dürtmesiyle birlikte, akışkan ve canlı bir kurtçuklar ordusu cansız bedenin içinden toprağa akın eder.

Step by step, Hay goes down an inevitable and spiritual path where he confronts the relationship between human and nature, the unity of matter and the living.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Drama
Süre : 73 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Tarık Aktaş
Senaryo : Tarık Aktaş
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Necmettin Akdeniz
Kurgu : Osman Bayraktaroğlu
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Serkan Aydın, Barış Bilgi, Ömer Bora, Ali Yavuz Ilman, Mümin Süren, Dilara Topuklular, Hasan Türker, Serkan Özsalgıncı.
Yapımcı Firma : Hay Film (Güneş Şekeroğlu)
Dağıtımcı Firma : Kurmaca
Sınıflandırma : 7+ 13A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır