Haftanın Yeni Filmleri 03.05.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.05.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Özgür Bakar
 

 

Alem-i Cin 2
Alem-i Cin 2

İlk filmde Cinler Alemi’ne hapsedilen Yeliz’den hiçbir iz bulamayan polis, bu kayboluştan dolayı Salih hoca’yı sorumlu tutar. Sorgu esnasında ortaya çıkan olaylar ile polis memuru Yakup’un oğlu Yusuf’un yaşadığı paranormal olaylar arasında benzerlikler vardır. Yusuf da cinlerin saldırısı altındadır.  Polis Yakup, suçlu gördükleri Salih hoca ve oğlunun yaşadığı kabuslar arasında çok zor bir karar vermek zorunda kalır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 93 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Özgür Bakar
Senaryo : Özgür Bakar, Alper Kıvılcım.
Müzik : Ercüment Vural
Görüntü Yönetimi : Anıl Çakar
Kurgu : Ferhat Yüksel
Sanat Yönetimi : Sumru Aytaç
Oyuncular : Savaş Barutçu, Cihangir Köse, Sena Tuğçe Güner, Ali Kaan Serez, Bekir Behrem, Miraç Sevsay, Baran Bayraktar, Vural Ceylan, Muratcan Bozarslan, Alper Kıvılcım, Murat Gürler, Günnur Adıgüzel, Yeşim Demir.
Yapımcı Firma : Film Fabrikası (Yeşim Alp, Alper Kıvılcım, Özgür Bakar)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 15+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır