Haftanın Yeni Filmleri 03.05.2019

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Javier Fesser
 

 

Şampiyonlar
Campeones

Eşiyle anlaşamayan ve problemleri olan kahramanımız başlangıçta bu işi ciddiye almayarak sıyrılmaya çalışması ve zaman ilerledikçe birbirine ısınan ve karşılıklı korkularını yenen koç ve oyuncuların temelde hüzünlü bir o kadar da komik hikayesini bizlere sunuyor.

A basketball coach is sentenced to community service, forced to work with a team of mentally disabled players.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Comedy Drama Sport
Süre : 124 dakika
Ülke : İspanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Javier Fesser
Senaryo : David Marqués, Javier Fesser.
Müzik : Rafael Arnau
Görüntü Yönetimi : Chechu Graf
Kurgu : Javier Fesser
Sanat Yönetimi : Javier Fernández
Oyuncular : Javier Gutiérrez, Athenea Mata, Juan Margallo, José de Luna, Sergio Olmo, Jesús Vidal, Gloria Ramos, Alberto Nieto Ferrández, Julio Fernández, Jesús Lago, Fran Fuentes, Roberto Chinchilla, Stefan López, Luisa Gavasa, Luis Bermejo, Daniel Freire, Mariano Llorente, Laura Barba, Vicente Gil, Itziar Castro, Yiyo Alonso, Chani Martín, Waldemar Vidalón.
Yapımcı Firma : Instituto de Crédito Oficial (ICO), Instituto de la Cinematografía y de las Artes Audiovisuales (ICAA), Marenostrum Producciones, Morena Films, Movistar+, Películas, Pendelton Radio Televisión Española (RTVE), Rey de Babia, Triodos Bank.
İthalatçı Firma : İnter Aktif
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 7A
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır