Haftanın Yeni Filmleri 03.05.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.05.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

David A. Armstrong
 

 

Suikastçi
The Assassin’s Code

Çaylak Cleveland dedektif Michael Connelly; Michael küçük bir çocukken, bir dedektif departmanı içinde bir uyuşturucu skandalının mahkum merhum babasının gölgesinden kaçmak için umutsuzdur. İlaçların karakolda milyon dolar değerindedir. Gözaltında çalınan ve davayla ilgili dedektif öldüğü zaman, Michael atama ve kendini kanıtlamak ve bir şans için Komiserine yalvarır. Onun soruşturma suç şebekesi doğru noktaları bilir. Michael'ı hayalet benzeri suikastçi gözetimindedir, ve kendi gizliliğini korumak durumundadır aynı zamanda.Kedi-fare oyunu başlar.

A rookie detective, son of a dead disgraced cop, works to solve his first major case while under the watchful eye of a ghost-like assassin.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Action Thriller
Süre : 95 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : David A. Armstrong
Senaryo : Edward Lee Cornett, Valerie Grant.
Müzik : Austin Wintory
Görüntü Yönetimi : Ed Wu
Kurgu : Sasha Dylan Bell
Sanat Yönetimi : Carmen Navis
Oyuncular : Justin Chatwin, Peter Stormare, Mark Thompson, Robin Thomas, Yancy Butler, Elizabeth Anweis, Rich Grosso, Dontez James, Christopher Mele, Matt O Shea, Allen O Reilly, Ann Marie Cipolla, Jordan Whalen, Melvin Bender, Lauren Ashley Berry, Edward Lee Cornett, Greg Violand, Maryanne Nagel, Amanda Lewan, Agnes Herrmann.
Yapımcı Firma : Serious Stooges Films, Think Media Studios, William Baker Films.
İthalatçı Firma : Vişne Production
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma : 13+ 15A
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır