Haftanın Yeni Filmleri 10.05.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.07.2017 - Çin Halk Cumhuriyeti)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Gary Wang
 

 

Sihirli Oyuncaklar
A Tang Qi Yu
Tea Pets / Toys & Pets

Uzakdoğuda çay seronomilerin de kullanılan maskotların mistik macerasına hazır olun! Atang bu maskotlardan biridir fakat diğerleri gibi renk değiştiremediği için bunun sebebini öğrenmek istemektedir.Birgün karşılaştıkları robot ile sorularının cevabını bulmak için bir yolculuğa çıkacaktır.

Nathan su ile temas edince renkleri değişen sihirli küçük oyuncak figürlerinden biridir. Ancak, bir sebepten dolayı, Oyuncak ustası tarafından yapılmış olmasına rağmen rengi değişmez. Bir gün, Nathan, küçük bir robot olan  Timebot ile tanışır ve Onunla bir maceraya katılmaya karar verir. Yol boyunca, neden renk değiştiremediğini ve bunu nasıl değiştireceğini öğrenmek için birçok oyuncak ve evcil hayvandan  yardım alacak ve daha önce şahit olmadığı heyecan ve macera dolu bir dünyanın kapılarını aralayacaktır.

A group of tea pets-cute clay figurines that are good-luck charms for tea drinkers-embark on a magical animated adventure to find a fabled mystic

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tarz * : Animation Adventure
Süre : 98 dakika
Ülke : Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Gary Wang
Senaryo : Gary Wang
Müzik : Haowei Guo
Görüntü Yönetimi : Tianyu Liu
Kurgu : Ji Zhao
Sanat Yönetimi : Colin Brady
Oyuncular : Seslendirme: Guanlin Ji,
Yapımcı Firma : Light Chaser Animation Studios
İthalatçı Firma : Filmdom
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 7A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır