Haftanın Yeni Filmleri 17.05.2019

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

László Nemes
 

 

Gün Batımı
Napszállta
Sunset

László Nemes, yeni filmiyle bu defa izleyiciyi I. Dünya Savaşı’nın hemen öncesinde Budapeşte’ye götürüyor. Irisz Leiter adlı genç bir kadın, eskiden kendi ailesine ait olan parıltılı bir şapka dükkanına gelerek iş ister. Şehrin sosyetesini ağırlayacağı önemli bir organizasyona hazırlanan dükkanın esrarengiz yeni sahibi Brill, kadını başından savmaya çalışır. Fakat kayıp geçmişinin izinde olan Irisz’in dönüşüyle ortaya çıkan Leiter ailesinin sırları, tüm şehri sarsacaktır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Drama
Süre : 142 dakika
Ülke : Macaristan Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : László Nemes
Senaryo : László Nemes, Clara Royer, Matthieu Taponier.
Müzik : László Melis
Görüntü Yönetimi : Mátyás Erdély
Kurgu : Matthieu Taponier
Sanat Yönetimi : Dorka Kiss, Attila Digi Kövári.
Oyuncular : Vlad Ivanov, Susanne Wuest, Evelin Dobos, Björn Freiberg, Juli Jakab, Judit Bárdos, Levente Molnár, Urs Rechn, Mónika Balsai, Julia Jakubowska, Marcin Czarnik, Sándor Zsótér, Uwe Lauer , Balázs Veres, János Kulka, Mihály Kormos, Miklós Székely B., Christian Harting, Erik Novák, Péter Fancsikai, László Melis, Levente Orbán, Zoltán Cservák, Attila Menszátor-Héresz.
Yapımcı Firma : Laokoon Filmgroup, Playtime.
İthalatçı Firma : Fabula Films
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 13+ 15A
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır