Haftanın Yeni Filmleri 24.05.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.02.2018 - Kuveyt)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajBlu-Ray,  

Nancy Florence Savard
 

 

Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak
Mission Kathmandu: The Adventures of Nelly & Simon
Mission Kathmandu: The Adventures of Nelly & Simon

Genç ve acemi bir dedektifin yolu yanlışlıkla yerel bir üniversitede çalışan antropoloji hocasıyla kesişir. Hayırsever birisi tarafından desteklenen Nelly ile obsesif Simon kendilerini kanıtlamak için bir maceraya başlarlar. Simon bir kaşifin eski günlüğünü rehber alarak ilerlediği yolda, efsanevi yaratığın inine doğru ilerlerken Nelly, bilgeliği ile onu bir dizi tehlikeden kurtarmaya çalışacaktır.

Quebec City, 1956. Nelly Maloye, an ebullient novice detective, accidentally crosses paths with Simon Picard, an ambitious research assistant in anthropology at the local university. Backed by a glory-seeking philanthropist, the intuitive but disorganized Nelly and the methodical, obsessive Simon set off on a wild adventure, determined to prove the existence of the Abominable Snowman. To achieve this goal, Simon relies on the coded diary of a missing explorer - a diary that should lead them to the mythic creature's lair. Accompanied by Tenzig Gombu, a clever and enigmatic young Sherpa guide, and Jazzmin, a talkative myna bird, our heroes confront a host of dangers in the heart of the Himalayas as they seek that legendary beast: the Yeti.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tarz * : Animation
Süre : 85 dakika
Ülke : Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Pierre Greco, Nancy Florence Savard.
Senaryo : Pierre Greco, André Morency.
Müzik : Olivier Auriol
Görüntü Yönetimi : Steve Majaury
Kurgu : René Caron
Sanat Yönetimi : Philippe Arseneau Bussieres
Oyuncular : Seslendirme: Sylvie Moreau, Guillaume Lemay-Thivierge, Rachid Badouri, Alexandrine Warren, Stéphane Crête, Edgar Fruitier, Sébastien Benoit, Bertrand Alain, Simon-Pierre Gariépy, Martin Boily, Lise Castonguay, François Trudel, Patrick Ouellet.
Yapımcı Firma : Productions 10th Ave
İthalatçı Firma : Siyah Beyaz Movies
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 7A
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır