Haftanın Yeni Filmleri 31.05.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 31.05.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Doğacan Anafarta
 

 

Enes Batur: Gerçek Kahraman
Enes Batur 2

İlk filmde çekingen ve çevresiyle ilişki kuramayan ,sosyal medya paylaşımlarıyla hayatının nasıl değiştiğini izlediğimiz Enes batur’un devam filmin de diğer sosyal medya fenomenleriyle yaşadığı maceralara tanık oluyoruz.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Comedy
Süre : 99 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Doğacan Anafarta
Senaryo : Murat Özsoy
Müzik : İrsel Çivit
Görüntü Yönetimi : Mehmet Başbaran
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Çağrı Aydın
Oyuncular : Enes Batur Sungurtekin, Ömer Başdoğan, Damla Aslanalp, Altan Erkekli, Kanbolat Görkem Aslan, Ebru Ojen Şahin, Selin Deveci, Ramin Nezir, Gökhan Güngör, Cansu Bulut, Buket Dereoğlu, Bilal Hancı.
Yapımcı Firma : TN Yapım, Eren Medya, ILS Vision. (Erdem Karahan, Büşra Karaman, Adnan Akdemir, Tanay Abbasoğlu)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 7+ 13A
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır