Haftanın Yeni Filmleri 31.05.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 31.05.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Mesut Çetin
 

 

Kral Midasın Hazinesi
Kral Midasın Hazinesi

Her şey Eskişehir’de bir köyde üç kafadarın gece domuz avına çıkmasıyla başlar. Kahveci İbrahim Yunus ve Rambo Ali, domuzun peşinden düştükleri çukurda tesadüfen buldukları madalyonun hayatlarını değiştireceklerinden habersizdir. Madalyonun içinden çıkan ve Kral Midas’ın Hazinesine ait olduğu sanılan define haritasının peşine düşen üç kafadara Alamancı Cingöz, Rehber Ömer  ve Seyyar Hoca da dahil olmuştur. Altı ortak hazineyi keşfetmek üzere çıktıkları bu yolculukta binbir maceraya atılırken peşlerine düşen düzenbaz işadamı David ve adamları, olayların daha da ilginçleşmesine neden olur. David’in kirli işlerini halleden Şahin’i, devreye sokması işleri tam anlamıyla arap saçına döndürür.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Comedy
Süre : 103 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mesut Çetin
Senaryo : Mesut Çetin
Müzik : Mustafa Yazıcıoğlu
Görüntü Yönetimi : Cihan Gedik
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Nedim Polat
Oyuncular : İsmail Baki Tuncer, Orhan Aydın, Mehmet Ali Tuncer, Murat Ercanlı, Yaşar Alptekin, Serkan Şengül, Tevfik İnceloğlu, Aleyna Dalveren, Vahe Kılıçarslan, Mülayim Çimen.
Yapımcı Firma : Cinemedya (Murat Şahin)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 7+ 13A
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır