Haftanın Yeni Filmleri 28.06.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.01.2019 - Hollanda)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Jon S. Baird
 

 

Laurel ile Hardy
Stan & Ollie

“Laurel ile Hardy”, Hollywood tarihinin en çok sevilen komedi ikilisinin yaşam öyküsü ve bilinmeyen yönlerini anlatıyor. 1920’lerden 1955’e kadar yüzü aşkın filmde birlikte rol alan Stan Laurel ve Oliver Hardy’nin duygu yüklü kariyer yolculuğunu mercek altına alan film, ikilinin efsanevi veda turnesine odaklanıyor. Kariyerlerinin altın çağını geride bıraktıktan sonra ikilinin dostluklarının anlamını yeniden keşfettiği bu macera, hem güldüren hem hüzünlendiren, izleyicinin içini ısıtan bir yapım. John C. Reilly ve Steve Coogan’ın iki komedi ustasına hayat verdikleri unutulmaz performansları, Altın Küre ve BAFTA dahil pek çok adaylık getirdi.

 Laurel and Hardy, the world's most famous comedy duo, attempt to reignite their film careers as they embark on what becomes their swan song - a grueling theatre tour of post-war Britain.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Biography Comedy Drama
Süre : 98 dakika
Ülke : İngiltere Kanada Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jon S. Baird
Senaryo : Jeff Pope.
Müzik : Rolfe Kent
Görüntü Yönetimi : Laurie Rose
Kurgu : Úna Ní Dhonghaíle, Billy Sneddon.
Sanat Yönetimi : David Hindle, Astrid Sieben.
Oyuncular : Steve Coogan, John C. Reilly, Shirley Henderson, Nina Arianda, Rufus Jones, Danny Huston, Joseph Balderrama, John Henshaw, Tapiwa Mugweni, Keith MacPherson, Stewart Alexander, Kevin Millington, Toby Sedgwick, Rebecca Yeo, Stephanie Hyam, Kate Okello, Sanjeev Kohli, Richard Cant, Ashley Robinson, Greg Canestrari, Roger Ringrose, Ella Kenion, Veronica Clifford, Elizabeth Bennett, Conrad Asquith, Owen Findlay, Danny Scheinmann, Bentley Kalu, Ella Baird, Josh Connor, Josh Alexander, Matt Dunkley, Simon Ager, Henrihs Ahmadejevs, James Francis Andrews, Lucy Appleton, Paul Bailey, Martin Bratanov, Robert William Carlisle, Pamela Betsy Cooper, Sinead Daly, Laraine Dix, Julie Eagleton, Daniel Fearn, Callum Forman, David Gambier, Caroline Garnell, Eve Harding, Michael Haydon, Steve Healey, Harry Hepple, Alex Jaep, Karl Jenkins, Gary Kiely, Elise Lamb, Swaylee Loughnane, Grace McKenzie, Alex McLeish, Andy Mihalache, Paul A. Munday, Niall D O Loughlin, Geoffrey Osborne, Ross Owen, Nick Owenford, Matteo Paciletti, Richard Price, Steve Price, Lewis Reynolds, Paul Riddell, Charlie Robinson.
Yapımcı Firma : Entertainment One, BBC Films, Baby Cow Films, Fable Pictures, Laurel and Hardy Feature Productions, Sonesta Films.
İthalatçı Firma : Fabula Films
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : Genel
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır