Haftanın Yeni Filmleri 28.06.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.06.2019 - Uruguay)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajImaxAtmosD-BoxScreen X4DX,  

Gary Dauberman
 

 

Annabelle 3
Annabelle Comes Home

Annabelle’i durdurmaya kararlı olan şeytan çıkarma uzmanları Ed ve Lorraine Warren, perili bebeği evlerinde bulunan kilitli odaya getirir ve “güvenli” bir şekilde kutsal camın arkasına koyarlar. Her şeye rağmen Warren çiftini karanlık bir gece bekliyordur. Annabelle’in odadaki diğer kötü ruhları harekete geçirmesiyle şeytani ruhların yeni hedefleri bellidir— Warrenlar’ın on yaşındaki kızları Judy ve arkadaşları.

“Annabelle 3/Annabelle Comes Home” başrolünde “Conjuring/Korku Seansı” evreninden şeytani oyuncak bebeğin oynadığı, New Line Cinema’nın çok başarılı “Annabelle” serisinin üçüncü filmi. “Annabelle” serisinin (“TT”, “The Nun”) senaristi Gary Dauberman’ın ilk kez yönetmenlik yaptığı “Annabelle 3/ Annabelle Comes Home”ın yapımcıları “Conjuring” serisinin tümünün yapımcısı olan Peter Safran (“Aquaman”) ve “Conjuring” evreninin yaratıcısı James Wan (“Aquaman”). Annabelle’i durdurmaya kararlı olan şeytan çıkarma uzmanları Ed ve Lorraine Warren, perili bebeği evlerinde bulunan kilitli odaya getirir ve “güvenli” bir şekilde kutsal camın arkasına koyarlar. Her şeye rağmen Warren çiftini karanlık bir gece bekliyordur. Annabelle’in odadaki diğer kötü ruhları harekete geçirmesiyle şeytani ruhların yeni hedefleri bellidir— Warrenlar’ın on yaşındaki kızları Judy ve arkadaşları. Filmin oyuncuları; Judy rolünde McKenna Grace (“The Haunting of Hill House”, “Gifted”, “Captain Marvel”), Judy’nin bebek bakıcısını canlandıran Madison Iseman (“Jumanji:Welcome to the Jungle”, “Goosebumps 2: Haunted Halloween”), Mary Ellen ve Judy’nin belalı arkadaşı Daniela’yı oynayan Katie Sarife (“Youth and Consequences”, “Supernatural”). Patrick Wilson (“Aquaman”, “The Conjuring” serisi, “Insidious”) ve Vera Farmiga (“The Conjuring” serisi, yakında vizyona girecek “Godzilla: King of the Monsters”, “Bates Model”) sırasıyla Ed ve Lorraine Warren olarak bir kez daha izleyicinin karşısına çıkacaklar. Dauberman filmi,Dauberman ve Wan’a ait bir hikayede yol çıkarak, kendisinin yazdığı senaryodan yönetiyor: Richard Brener, Dave Neustadter, Victoria Palmeri, Michael Clear, Michelle Morrissey ve Judson Scott ise idari yapımcılığı üstleniyorlar. Dauberman’ın kamera arkası takımında ise görüntü yönetmeni Michael Burgess (“The Curse of La Llorona”), sanat yönetmeni Jennifer Spence (“Annabelle Creation”, “The Nun”), kurgucu Kirk Morri (“Aquaman”) ve kostüm tasarımcısı Leah Butler (“Annabelle: Creation”) yer alıyor. Filmin müziği de Joseph Bishara (“The Conjuring” serisi) tarafından yapılıyor.

While babysitting the daughter of Ed and Lorraine Warren, a teenager and her friend unknowingly awaken an evil spirit trapped in a doll.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Horror Mystery Thriller
Süre : 106 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Gary Dauberman
Senaryo : James Wan, Gary Dauberman.
Müzik : Joseph Bishara
Görüntü Yönetimi : Michael Burgess
Kurgu : Liz Calandrello
Sanat Yönetimi : Jennifer Spence
Oyuncular : Vera Farmiga, Patrick Wilson, Mckenna Grace, Madison Iseman, Katie Sarife, Michael Cimino, Samara Lee, Kenzie Caplan, Sade Katarina, Michael Patrick McGill, Brittany Hoza, Sheila McKellan, Eddie J. Fernandez, Steve Coulter, Luca Luhan, Paul Dean, Alison White.
Yapımcı Firma : Atomic Monster, New Line Cinema, The Safran Company.
İthalatçı Firma : WB Turkey
Dağıtımcı Firma : WB Turkey
Sınıflandırma : 15+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır