Haftanın Yeni Filmleri 25.10.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.08.2019 - Filipinler)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Bart Freundlich
 

 

Geçmişin Sırları
After the Wedding
After the Wedding

Yıllar önce Hindistan’a yerleşen Isabel’in hayatını adadığı yetimhanedeki koşulları iyileştirmek için acil olarak bir destek bulmaya ihtiyacı vardır. Fakat bunu gerçekleştirmek için önce New York’a gitmesi gerekir. Burada zengin, başarılı bir iş kadını, eş ve anne olan Theresa ile tanışır. Theresa, yetimhaneye milyonlar bağışlamaya hazırdır. Isabel’den küçük bir isteği vardır, hafta sonu kızının düğününe onun da gelmesini ister. Bu düğünde ortaya çıkacak sırlardan sonra ikisinin de hayatları eskisi gibi olabilecek midir?

A manager of an orphanage in Kolkata travels to New York to meet a benefactor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Drama
Süre : 112 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Bart Freundlich
Senaryo : Bart Freundlich, Susanne Bier, Anders Thomas Jensen.
Müzik : Mychael Danna
Görüntü Yönetimi : Julio Macat
Kurgu : Joseph Krings
Sanat Yönetimi : Starlet Jacobs, Cat Navarro.
Oyuncular : Michelle Williams, Julianne Moore, Billy Crudup, Will Chase, Abby Quinn, Azhy Robertson, Doris McCarthy, Eisa Davis, Susan Blackwell, Alex Esola, Jeff Kim, Alex Cranmer, Vincent Tumeo, Greta Quispe, Ron Simons, Eric D. Hill Jr., John DiRenzo, Adrian Valle Torres, Tre Ryder, Nikhil Kamkolkar, Teea Loreal, Amelia Workman, Mackenzie Owens, Ruth Barrie, Vivienne Leheny, Vir Pachisia, Maddie Eisler.
Yapımcı Firma : Ingenious Media, Joel B. Michaels Productions, Riverstone Pictures, Rock Island Films.
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : Filmartı
Sınıflandırma : 13A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır