Haftanın Yeni Filmleri 15.10.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.08.2021 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
 

David Foenkinos, Stéphane Foenkinos.
 

 

Fanteziler
Les fantasmes
Fantasies

Cinsel yaşamlarının gizli yönlerini ortaya çıkarmak üzerine altı çift, altı farklı fantezi ile mutluluğu yeniden keşfe çıkarlar. Roleplay, teşhircilik ve hatta cinsel perhiz gibi farklı arayışları ele alan altı farklı hikaye Fanteziler’de bir araya geliyor.

Follows six couples and revolves around their intimate lives and fantasies, from role-playing to exhibitionism and abstinence.

 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Comedy
Süre : 102 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : David Foenkinos, Stéphane Foenkinos.
Senaryo : David Foenkinos, Stéphane Foenkinos.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Alexis Kavyrchine
Kurgu : Dorian Rigal-Ansous
Sanat Yönetimi : Arnaud Denis
Oyuncular : Denis Podalydès, Suzanne Clément, Mathys Barbedette, Pauline Clément, Gaël Kamilindi, Jérémie Lippmann, Aymeric Cormerais, Fabien Caleyre, Nicolas Bedos, Céline Sallette, Marie-Julie Baup, Ramzy Bedia, Joséphine de Meaux, Alice Taglioni, Christiane Millet, Alain Doutey, Antonin Brehier, Paula Grimald, Éric Frey, Lucie Brandsma, Monica Bellucci, Carole Bouquet, Jackie Berroyer, Anne Benoît, Corentin Fila.
Yapımcı Firma : Mandarin Films, Mandarin Productions.
İthalatçı Firma : Mars Production
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 18+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır