Haftanın Yeni Filmleri 22.10.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 13.10.2021 - Hollanda)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Jean-Philippe Vine, Octavio E. Rodriguez.
 

 

Robot Ron: Bir Sorun Var
Ron's Gone Wrong

Robot Ron: Bir Sorun Var”, sosyalleşme sorunu yaşayan bir ortaokul öğrencisi Barney ile “Kutudan Çıkan En İyi Arkadaşı” olması beklenen, yürüyebilen, konuşabilen dijital bir cihaz olan Ron'un hikayesini anlatıyor. Ron'un sosyal medya çağındaki komik arızaları, onları bir çocuk ve robotun gerçek arkadaşlığının harika karmaşasını kabul ettikleri aksiyon dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

The story of Barney, an awkward middle-schooler and Ron, his new walking, talking, digitally-connected device. Ron's malfunctions set against the backdrop of the social media age launch them on a journey to learn about true friendship.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Action Adventure Comedy
Süre : 106 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Birleşik Krallık Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Sarah Smith, Jean-Philippe Vine, Octavio E. Rodriguez.
Senaryo : Peter Baynham, Sarah Smith.
Müzik : Henry Jackman
Görüntü Yönetimi : David Peers, Hailey White.
Kurgu : David Burrows, James Cooper, Sim Evan-Jones.
Sanat Yönetimi : Karen deJong, Till Nowak.
Oyuncular : Seslendirme: Jack Dylan Grazer, Zach Galifianakis, Ed Helms, Olivia Colman, Rob Delaney, Justice Smith, Kylie Cantrall, Ricardo Hurtado, Cullen McCarthy, Ava Morse, Marcus Scribner, Thomas Barbusca, Sarah Miller, Bentley Kalu, Krupa Pattani, John Macmillan, Megan Maczko, Ruby Wax, David Menkin, Iara Nemirovsky, Liam Payne, Arnold Armasaa, Flula Borg, David Burrows, Danny Carmel, Tristan Allerick Chen, Edward Crompton, Alicia Davies, Chelsea Devantez, Audrey Hsieh.
Yapımcı Firma : Locksmith Animation, 20th Century Studios, Twentieth Century Fox Animation.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 6A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır