Haftanın Yeni Filmleri 07.01.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.12.2021 - Kanada)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Matthew Vaughn
 

 

The King's Man: Başlangıç
The King's Man

Serinin son filmi olan The King’s Man: İlk Görev, Kingsman organizasyonunun kuruluşunun hikayesini en başından başlayarak anlatıyor.
As a collection of history's worst tyrants and criminal masterminds gather to plot a war to wipe out millions, one man must race against time to stop them.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Action Adventure Comedy
Süre : 130 dakika
Ülke : Almanya Fransa Birleşik Krallık Amerika Birleşik Devletleri İtalya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Matthew Vaughn
Senaryo : Matthew Vaughn, Karl Gajdusek.
Müzik : Dominic Lewis, Matthew Margeson.
Görüntü Yönetimi : Ben Davis
Kurgu : Jason Ballantine, Robert Hall.
Sanat Yönetimi : Darren Gilford, Joe Howard.
Oyuncular : Ralph Fiennes, Harris Dickinson, Djimon Hounsou, Tom Hollander, Gemma Arterton, Matthew Goode, Rhys Ifans, Aaron Taylor-Johnson, Daniel Brühl.
Yapımcı Firma : 20th Century Studios, Marv Films, Marv Studios.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır