Haftanın Yeni Filmleri 07.01.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.11.2021 - Kanada)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Paul Thomas Anderson
 

 

Licorice Pizza
Licorice Pizza

Licorice Pizza, Alana Kane ve Gary Valentine'in 1973'te San Fernando Vadisi'nde büyüdükleri, koşuşturdukları ve aşık oldukları bir film hikayesidir. Paul Thomas Anderson'ın yazıp yönettiği film, ilk aşkın tehlikeli seyrinin izini sürüyor.
The story of Alana Kane and Gary Valentine growing up, running around and going through the treacherous navigation of first love in the San Fernando Valley, 1973.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Comedy Drama Romance
Süre : 133 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Paul Thomas Anderson
Senaryo : Paul Thomas Anderson
Müzik : Jonny Greenwood
Görüntü Yönetimi : Paul Thomas Anderson, Michael Bauman.
Kurgu : Andy Jurgensen
Sanat Yönetimi : Samantha Englender
Oyuncular : Will Angarola, Griff Giacchino, James Kelley, Cooper Hoffman, Alana Haim, Dexter Demme, River Cornwell, Harrison Bray, Sasha Spielberg, Karissa Reynafarje, Savannah Ioakimedes, Dorie Samovitz, Anna Cordell, Adam Somner, Joshua Carl Allen, Patrick Hoelck, Collin Sutton, Lucia Angarola, Lola Brown, Nancy Cornwell, Harry Fincher.
Yapımcı Firma : BRON Studios, Focus Features, Ghoulardi Film Company.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 13+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır