Haftanın Yeni Filmleri 14.01.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.01.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Murat Şenöy
 

 

Benden Ne Olur?
Benden Ne Olur?

“Normal kadınların da hayatı kitap olacak kadar eğlenceli ve ilgi çekici olabilir” cümlesinin kanıtı olan Sertab Bal; her kadının ve hatta belki herkesin, hayatını okurken kendinden bir şeyler bulabileceği bir karakter. Filmde, kendi yolunu çizmek isteyen, hayallerinin peşinden koşacak cesarete sahip bir kadının, Sertab Bal'ın hikâyesi anlatılıyor. Markaların sürekli büyük işler başarmış kadınların hikâyelerini paylaşmalarından sıkılmış, kendi başarı hikâyesini anlatmak isteyen ve her kadının başarılı olabileceğini savunan Sertab'ın hayatı, aşkları, çalışma hayatı, eğlence hayatı ve yaşamına dair her şey sinema severleri bekliyor.
The story of a daring woman who passes part of her life by the question, What can I do?, and surprises in every line.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Drama
Süre : 114 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Murat Şenöy
Senaryo : Emrah Kaman, Murat Kaman, Aslı T. Kızmaz, Müge Öztürk.
Müzik : Tolga Çebi
Görüntü Yönetimi : Olcay Oğuz
Kurgu : Erkan Erdem
Sanat Yönetimi : Sefa Albayrak
Oyuncular : Hazal Kaya, Onur Tuna, Enis Arıkan, Nur Fettahoğlu, Selin Şekerci, Elçin Afacan, Cem Belevi, Tarık Pabuçcuoğlu.
Yapımcı Firma : MED Yapım, Ay Yapım, CJ ENM. (Fatih Aksoy, Kerem Çatay, Jinnie Choi))
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 10+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır