Haftanın Yeni Filmleri 14.01.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.08.2018 - Vietnam)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Tim Maltby
 

 

Karlar Kralı Norm 2
Norm of the North: King Sized Adventure

Çok önemli bir tarihi eseri korumaya çalışırken profesörün uçağı yardımsever kral Norm’un evinin yakınlarına düşer. Kahramanımız Norm ve haylaz yardımcıları fareler, bu eseri kötü niyetli arkeolog Dexter’dan kurtarmak ve ait olduğu müzeye götürmek için söz verirler. Eğlenceli ve sürprizlerle dolu bir maceraya atılan Karlar Kralı Norm, zamana karşı başladığı yarışı Dexter’dan önce bitirip, sözünü tutabilecek midir?
Norm, the newly crowned polar bear king of the arctic, must save New York City and his home. But Norm goes from hero to villain when he's framed for a crime he didn't commit. He must work with his friends to clear his good name and help save his kingdom in a winner-take-all hockey match. 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Animation Adventure Comedy
Süre : 89 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Hindistan Güney Kore Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Richard Finn, Tim Maltby.
Senaryo : Dean Stefan
Müzik : Gigi Meroni
Görüntü Yönetimi : Josie O Brien
Kurgu : Richard Finn
Sanat Yönetimi : Atif Khan, Vijay Nathawat.
Oyuncular : Alan Marriott, Andrew Toth, Brian Dobson, Cole Howard, Jennifer Cameron, Jonathan Holmes, Lee Tockar, Lisa Durupt, Maya Kay, Michael Dobson, Simon Hayama, Vincent Tong. Seslendirme: Fatih Özacun, Uğur Taşdemir, Ali Çorapçı, Özgür Özdural, Zencan Sakal, Fatih Özkul, Onur Akgülgil, Selay Taşdöğen, Sait Seçkin, Murat Değirmenci, Aziz Güngör.
Yapımcı Firma : Assemblage, Dream Factory Group, Splash Entertainment.
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 6A
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır