Haftanın Yeni Filmleri 14.01.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.01.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Tayfun Can Demirtaş
 

 

Cin Perdesi
Cin Perdesi

Bora eşi arzuyla eski bir akıl hastanesini araştırmaya başlar. Böylece korkunç cinayetler ve cin vakaları gün yüzüne çıkar. Bora eşiyle detaylı araştırma yaptıktan sonra hastaneye gidip her bölgesine gizli kamera takmak ister, böylece iyice gerilim dolu anlar yaşanmaya başlar. Arzu çok gizli şifreler bulur, orada yaşanan tüm gizemli olaylar polis laptopundan izlenir, arzu ve boranın yaşadığı herşeyi polisler kendi bilgisayarından izlerler.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Horror
Süre : 71 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Tayfun Can Demirtaş
Senaryo : Tayfun Can Demirtaş
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Cemali Yıldız
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Rabia Cemre Kaya, Mert Kara, Fuat Başarılı, Arif Toker, Bahadır Demirtaş.
Yapımcı Firma : Skypic Films, TCF Films. (Yahya Al)
Dağıtımcı Firma : Skypic Films
Sınıflandırma : 13+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır